English

Hakkımızda

Hakkımızda :

1992 yılında kurulan şirketimiz dokuma ve triko sektörüne yönelik akrilik ve yün karışımlı iplikler üretmek için kurulmuştur.

O günden bugüne Akrilik Ring Hattı, Two-for-One Büküm hattı, Tarak, Hazırlama grubu ve son olarak Birinci Organize sanayi bölgesine taşınarak boyahanesini işletmeye almıştır.

Vizyonumuz :

Vizyonumuz; nüfusu hızla artarak büyüyen dünyanın ve bulunduğu coğrafyanın en güçlü ve en hızlı büyüyen ekonomisi olan Türkiye'nin ihracatının önemli bir kısmını oluşturan Tekstil Sektörünün ve özellikle Dokuma Kumaş, Kadife kumaş ve Akrilik seccade ihracatçılarının ihtiyacı olan yüksek kaliteli, Renk Haslığı yüksek, varyasyonu ve düğümü az Relaks Ring Akrilik iplik ihtiyacını karşılamaktır.

Firmamız 1992 yılından beri günümüze kadar üretmiş olduğu akrilik iplik ile öncelikli olarak müşteri memnuniyetini göz önüne almıştır.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için 2016 yılı itibari ile boya tesisi kurmuş olup kendi kullandığı hammaddesini müşteri memnuniyetini ve talebini göz önüne alarak istenilen renklere boyanmasını sağlamıştır.

Kaliteli personeli, bakımlı makinaları, hızlı servisi ve orijinal hammaddeleri ile titizlikle çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamız öncelikli hedefi müşterilerimizin istediği renk ve kalitede iplik üretmektir.

Faaliyet gösterdiği sektörde verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz :

Bizim misyonumuz, işletmemizi ve ürünlerimizi en üst kalite standatlarına çıkararak,tercih edilen üretici olmaktır.

Zamanında çözüm, yüksek iş ahlakı, üretim çeşitliliği, hatasız üretim ve zamanında teslim ile müşterilerimiz en üst düzeyde memnun etmektir.

Gelişen Türkiye'mizin akrilik iplik ihtiyacını karşılamak.

İşimizi en iyi şekilde yapmak.

Çalışanlarımıza değer verip güvenmek.

Dünyamıza,ağaçlarımıza, ülkemize, çocuklarımıza, gençlerimize, yaşlılarımıza, doktorlarımıza, eczacılarımıza değer vermek.

Hijyen ve sağlığa önem vermek.

Hızlı servis, TIR ve gemi. İskenderun yada Mersinden

Avrupa, Asya, Afrika ülkelerine ihracat yapmaktayız.

Dünyaca ünlü gemi ve TIR firmaları ile çalışmaktayız.